Лаптоп Acer Nitro V 15, ANV15-52-59ZT - 15.6" FHD IPS (1920x1080) 165Hz, Intel Core i5-13420H, 16GB, 512GB, RTX 3050 6GB, No OS

Информация
Acer Nitro V 15 е създаден да предложи перфектния баланс между производителност и мобилност, независимо дали играете, стриймвате или работите. Благодарение на процесор Intel Core и графика от серията GeForce RTX, лаптопът осигурява плавен геймплей, безпроблемен мултитаскинг и бърза реакция при динамични натоварвания. Windows 11 предоставя бърза, мощна и по-сигурна работа от всякога, а с интегрираните интелигентни функции получавате ново ниво на взаимодействие с компютъра. DLSS е революционен набор от технологии за невронно рендиране, който използва изкуствен интелект за увеличаване на FPS, намаляване на латентността и подобряване на качеството на изображението, като най-новото поколение DLSS 4 въвежда Multi Frame Generation, Ray Reconstruction и Super Resolution, благодарение на GeForce RTX и Tensor ядра от пето поколение. Архитектурата NVIDIA Blackwell разкрива впечатляващ реализъм чрез пълно проследяване на лъчите и кинематографично качество на визуализацията, докато технологиите Reflex оптимизират графичния конвейер за максимална бързина, по-бърза реакция и по-висока прецизност, с допълнителни подобрения като Frame Warp за още по-ниска латентност. 15.6-инчовият Full HD дисплей е оптимизиран за бърза и плавна картина с висока честота на опресняване, яркост и точност на цветовете, така че всеки кадър да изглежда максимално реалистично. С функции, базирани на изкуствен интелект, като Acer PurifiedVoice, получавате ясна комуникация при гейминг и стрийминг, а Copilot подпомага производителността и енергийната ефективност. Чрез NitroSense разполагате с пълен контрол върху системата - следите температурите, настройвате вентилаторите и оптимизирате производителността, за да остане системата стабилна и ефективна както при гейминг, така и при работа.
| Серия | Nitro |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 32GB, 1 Slot free |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCI Express NVMe 4.0 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 23.9 x 2.4 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
Гаранция: 24 месеца