Лаптоп Acer Nitro V 15, ANV15-52-77S6 - 15.6" FHD IPS (1920x1080), 165Hz, Intel Core i7-13620H, 16GB, 512GB, RTX 3050 6GB, No OS
Арт.№: NH.QV3EX.008_GP.BAG11.02E

1 от 4
ППЦ:
€
€
1200.42
€
/
2347.82
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Nitro |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 32GB, 1 Slot free |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCI Express NVMe 4.0 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging)) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 23.9 x 2.4 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
Гаранция: 24 месеца