Лаптоп Acer Nitro V16 - 16" WQXGA (2560X1600) IPS 180Hz, Intel Core 9 270H, 16GB, 1000GB, RTX 5070 8GB, Linux , Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack
Арт.№: NH.QZREX.004_GP.BAG11.02E

1 от 3
ППЦ:
€
€
1681.83
€
/
3289.37
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Nitro |
| Софтуер | Linux |
| Процесор, серия | Intel Core 9 |
| Процесор | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Two built-in stereo speakers, DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, three built-in microphones |
| Мрежа | Killer Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа | Killer Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type-A Gen 2 (1 with Power Off USB Charging) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 27.4 x 2.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
Гаранция: 24 месеца