Лаптоп Acer SFG14-63-R1DP - 14'' OLED WQ2.8K 90Hz (2880x1800), AMD Ryzen 7 8845HS, AMD Radeon Graphics, 16GB onboard, 512GB, Win 11 Home
Арт.№: NX.KTSEX.007

1 от 4
ППЦ:
€
€
1255.82
€
/
2456.17
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Swift |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8845HS 3.80 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | Onboard RAM (not replaceable or expandable) |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 90Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, compatible with Cortana with Voice, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | QHD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 100W PD Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 21.8 x 1.5 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.32 kg |
Гаранция: 24 месеца