Лаптоп Acer SFG16-71-74R0 - 16" CineCrystal 3.2K OLED 120Hz, Intel Core i7-13620H, 16GB, 1000GB, Intel UHD, Win 11 Home
Арт.№: NX.KVZEX.006

1 от 3
ППЦ:
€
€
1225.05
€
/
2395.99
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Swift |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | not replaceable or expandable |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 3200x2000 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, DTS Audio, Acer Purified, Acer TrueHarmony, compatible with Cortana with Voice |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E 802.11 ax/ac/a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-A Gen.1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 (via USB Type-C) |
| Аудио портове | 1 Headphone/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | QHD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (3 cells / 65Wh), 100W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 24.2 x 1.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.60 kg |
Гаранция: 24 месеца