Лаптоп Apple MacBook NEO - 13", Blush, А18 PRO 8, 512GB (MHFJ4ZE)
Арт.№: MHFJ4ZE

1 от 2
ППЦ:
€
€
803.30
€
/
1571.12
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Производител / Серия | Apple / MacBook Air 13 |
| Процесор | Apple A18 Pro (6-ядрен) |
| Дисплей | 13" Liquid Retina (2408 × 1506) |
| Оперативна памет (RAM) | 8 GB LPDDR5 (Интегрирана) |
| Съхранение (SSD) | 512 GB SSD |
| Видео карта | Apple GPU (Вградена) |
| Аудио | Spatial Audio (Пространствено аудио) |
| Безжични връзки | Bluetooth 6.0 |
| Портове | 2 x USB-C, 1 x 3.5 мм жак за слушалки |
| Батерия | 36.5 Wh (Литиево-йонна) |
| Операционна система | macOS |
| Размери / Тегло | 29.7 x 20.6 x 1.0 см / 1.240 кг |
| Цвят | Blush (Розов нюанс) |
Гаранция: 12 месеца