Лаптоп Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856 - 14" WQXGA (2560x1600) AG 144Mhz, Intel Ultra 7 258V, 32GB (onboard), 1TB, No OS
Арт.№: 90NX0861-M015P0

1 от 5
ППЦ:
€
€
1203.13
€
/
2353.12
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | ExpertBook |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 32GB onboard |
| Памет, слотове | Not Available |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 PCIe 4.0x4, M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot, Trusted Platform Module (TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.3 x 1.6 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.29 kg |
Гаранция: 36 месеца