Лаптоп Asus Pro Art P16,H7606WP-SR254X - 16" OLED 2880X1800 Touch, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 64GB, 2TB, RTX 5070, Windows 11 Pro

Информация
Представяме ви ProArt P16 – съвършения творчески партньор за работа в студиото и в движение. Неговият OLED сензорен екран гарантира прецизност на цветовете за плавен контрол на качеството, а разнообразието от I/O портове осигурява безпроблемна свързаност с всичките ви периферни устройства. Този лаптоп, валидиран от NVIDIA Studio, разполага с графична карта за лаптоп GeForce RTX серия 50. Освен това може да се похвали и с процесор AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 с 50 TOPS, който осигурява изключителна изчислителна способност. ProArt P16 трансформира всяка среда в студио благодарение на творчески функции с AI, здравина по военен стандарт и свръхиздръжлива батерия. Насладете се на творчество без ограничения с ProArt P16 и неговия ASUS Lumina OLED сензорен дисплей, на който всеки пиксел разказва история. Този до 4K OLED сензорен екран с поддръжка на стилус подобрява проектите ви с ярки цветове и ясни детайли. Проектиран за безспирно вдъхновение, екранът се грижи за очите ви и се адаптира към всяко ниво на осветеност на екрана. Адаптивният екран предлага плавна визуализация и прави работното ви пространство неограничено, точно като творческите ви възможности. ProArt P16 е създаден победител. Той надхвърля изискванията на стриктния военен стандарт MIL-STD 810H и може да ви обещае несравнима издръжливост и надеждност. Изработен за екстремна употреба, той гарантира дълголетие и устойчивост, като така ви помага да работите, пътувате и почивате с пълна увереност. В тропически климат ProArt P16 бе подложен на тестове с пясък, прах, до 95% относителна влажност (RH) и сблъсъци. Той е вашият надежден спътник за творчество и комуникация, дори в сърцето на джунглата. При леденостудени температури до –32 °C и замайващи надморски височини, достигащи 4500 метра, можете да разчитате на ProArt P16 за непрекъсната продуктивност дори в снежните Алпи и ски курорти. Дори в адските условия на пустините, при температура достигаща до 70 °C, ProArt P16 е вашият устойчив и надежден оазис на продуктивността, който може да се похвали с изключителна издръжливост и производителност. Вашето творческо пътешествие започва с ProArt P16, предрешен в Nano Black – наситено, чисто черно покритие, което подсигурява, че лаптопът ви ще остане чист и готов за приключения. Той не е просто инструмент. Той е дискретен, но мощен спътник на смелите създатели на съдържание, чието вдъхновение процъфтява сред дивата природа или пък в градската джунгла. Вършете работата си на спокойствие, където и да се намирате, с лаптоп, който остава хладен и тих, дори когато въображението ви е в стихията си. Технологията за въздушен поток в корпуса на ProArt P16 гарантира тиха производителност. Дизайнът с три вентилатора и дискретен въздуховод ефективно разсейват топлината, а термичната смес с течен метал подобрява охлаждането. Пълният набор от I/O портове осигурява безпроблемна свързаност за максимална продуктивност, където и да сте. Наличен е 40 Gbps USB 4 Type-C порт за бързо зареждане и външни дисплеи, два USB 3.2 Gen 2 Type-A порта, най-модерният HDMI 2.1 FRL порт и четец на карти SD Express 7.0 за бърз пренос на данни. Свръхбързата Wi-Fi 7 гарантира безпроблемна свързаност навсякъде. ProArt P16 разполага с шест високоговорителя със стерео звукова система, сертифицирана от аудио експертите на Harman Kardon, и гарантира ненадминато качество. Той осигурява мощен, богат и кристално ясен звук. Завладяващата технология на Dolby Atmos ви потапя в любимите ви забавления с аудио, което въздейства със спиращ дъха реализъм при музика, филми и телевизия.
| Серия | Pro Art |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Памет | 64GB onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 2000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей | Touch screen |
| Матрица | OLED |
| Резолюция | 2880 x 1800 |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, памет | 8GB GDDR7 |
| Звук | Smart Amp Technology / Built-in speaker / Built-in array microphone |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 (802.11be) Triple band 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 / 1x M.2 2280 PCIe 4.0x2 |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with display / power delivery / 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with display / power delivery / 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Четец за карти | SD Express 7.0 card reader |
| Web камера | FHD camera with IR function (Windows Hello) |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батерия | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion / 200W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.5 x 24.7 x 1.7 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 1.85 kg |
Гаранция: 24 месеца