Лаптоп Asus ROG Zephyrus 16 GU605CW-QR092X - 16" OLED WQXGA (2560X1600) Glare 240Hz, Intel Ultra 9 285H, 64GB (onboard), 2TB, RTX5080 16GB
Арт.№: 90NR0LX5-M00950

1 от 7
ППЦ:
€
€
4637.19
€
/
9069.56
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Gaming |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 64GB 7467MHz onboard |
| Памет, слотове | Up to 64GB |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Видео карта, GB | 16GB GDDR7 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 4-speaker (dual-force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters, Built-in 3-microphone array, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp Technology |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 240W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 24.6 x 1.7 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.95 kg |
Гаранция: 24 месеца