Лаптоп Asus TUF A16 FA607NUQ-RL014 - 16" 1920X1200 AG 144Hz, AMD Ryzen 7 170, 16GB, 512GB, RTX 4050 6GB
Арт.№: 90NR0QF3-M00380

1 от 8
ППЦ:
€
€
1482.36
€
/
2899.24
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Gaming |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 170 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Памет | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, памет | 6GB GDDR6 |
| Звук | Built-in array microphone / AI noise-canceling / Dolby Atmos / Hi-Res certification (headphone) / Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual band 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| M.2 слот | 2x M.2 PCIe |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort / Power Delivery / G-SYNC / 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Web камера | 720P HD camera |
| Клавиатура | Illuminated Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Kensington Security Slot / Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батерия | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion / 180W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.4 x 25.1 x 2.7 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 2.20 kg |
Гаранция: 24 месеца