Лаптоп Asus TUF FA506NCG-HN207 - 15.6" FHD (1920x1080)144 Hz, AMD Ryzen 7 7445HS, 16GB, 1TB, RTX 3050 4GB, no OS
Арт.№: 90NR0JF7-M00L70

1 от 2
ППЦ:
€
€
878.60
€
/
1718.39
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Gaming |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет | AMD |
| Памет, GB | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | AI noise-canceling technology, DTS Audio Processing, Hi-Res certification (for headphone), Built-in array microphone |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 PCIe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort, 3 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 720P HD camera |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Security Slot, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 180W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.6 x 2.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.30 kg |
Гаранция: 24 месеца