Лаптоп ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2625 - 15.6" FHD, Intel Core i3-1315U, 16GB DDR4, 512GB SSD
Арт.№: 90NB13Y2-M00ZT0

1 от 10
ППЦ:
€
€
451.09
€
/
882.26
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90NB13Y2-M00ZT0 |
| Line-up | VivoBook |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1315U (6 ядра / 8 нишки*, до 4.50 GHz, 12 MB кеш) |
| Дисплей | 15.6" Full HD (1920x1080), IPS матов, 16:9 |
| RAM памет | 16 GB DDR4 3200 MHz (Onboard + 1 слот) |
| Съхранение | 512 GB SSD NVMe |
| Видео карта | Intel® Iris® Xe Graphics (Вградена) |
| Интерфейси | 1 x USB-C 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 2.0, HDMI, Jack 3.5 мм |
| Wireless | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 |
| Батерия | 3-клетъчна, 42 Wh |
| Операционна система | Free DOS |
| Размери / Тегло | 36 x 23.2 x 1.8 cm / 1.700 kg |
Гаранция: 24 месеца