Лаптоп Asus Vivobook Go E1504FA-BQ2871 - 15.6" 1920x1080, 60Hz, AMD Ryzen 5 40, 16GB (onboard ), 512GB, AMD Radeon Graphics, No OS
Арт.№: 90NB0ZR1-M04MV0

1 от 5
ППЦ:
€
€
574.66
€
/
1123.94
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Vivobook |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 40 2.80 GHz, 4 MB cache |
| Памет | 16GB on board |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Звук | Built-in speaker / SonicMaster / Built-in array microphone |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E (802.11ax) Triple band 1x1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 |
| USB порт | 1x USB 2.0 Type-A / 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A / 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C / 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Web камера | 720p HD camera / Privacy shutter |
| Клавиатура | Full-sized Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батерия | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion / 45W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 36.0 x 23.3 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло | 1.63 kg |
Гаранция: 24 месеца