Лаптоп Asus Vivobook M1807GA-S8007 - 18" WUXGA 1920X1200 AG IPS 144 Hz, AMD Ryzen AI 7 445, 16GB (onboard), 1TB, No OS
Арт.№: 90NB17Y1-M004U0

1 от 7
ППЦ:
€
€
1121.99
€
/
2194.42
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Vivobook |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache |
| Памет | 16GB on board |
| Памет, слотове | up to 32GB, 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей | 18.0" (45.72 cm), 300 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Звук | Built-in speaker / SonicMaster / Built-in array microphone |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual band 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A / 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with display / power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Web камера | FHD camera with IR function (Windows Hello) |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батерия | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion / 68W AC adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 40.3 x 27.5 x 2.0 cm |
| Цвят | Blue |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло | 2.60 kg |
Гаранция: 24 месеца