Лаптоп Asus Zenbook Duo 2026 UX8407AA-SN130X - 14" OLED 3K Touch, Intel Core Ultra 9 386H, 32GB, 2TB SSD, Win 11 Pro
Арт.№: 90NB16V1-M009M0

1 от 4
ППЦ:
€
€
3110.40
€
/
6083.41
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Модел / Серия | ASUS VivoBook (90NB16V1-M009M0) |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 386H (до 5.1 GHz, 8-ядрен) |
| Дисплей | 14" OLED 2.8K (2880x1800), 120Hz |
| Оперативна памет | 32 GB LPDDR5X (Onboard) |
| Дисково пространство | 2 TB NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (Вградена) |
| Безжична връзка | Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4 |
| Интерфейси | 2 x Thunderbolt 4 / USB4, 1 x HDMI, 2 x USB-C |
| Батерия | 99.9 Wh (Максималният капацитет за самолетен полет) |
| Мултимедия | Full HD камера, Dolby Audio, стерео говорители |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Тегло / Размери | 1.400 кг / 31.5 x 22.3 x 1.6 см |
Гаранция: 24 месеца