Лаптоп Asus Zenbook UX3405CA-ST1098W - 14" OLED WQXGA+ 2880x1800 Glare 120Hz, Intel Ultra 7 255H, 16GB (onboard), 1TB, Win 11
Арт.№: 90NB14W1-M01M00

1 от 7
ППЦ:
€
€
1749.66
€
/
3422.04
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Zenbook |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | - |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in speaker, Built-in array microphone, Smart Amp Technology |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with support for display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion, 65W AC adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.0 x 1.5 cm |
| Цвят | Blue |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.20 kg |
Гаранция: 24 месеца