Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250 - 14" FHD+ 1920x1200 400nit AG, Intel Ultra 5 238V vPro, 32GB (onboard), 512GB, Integrated Intel graphics, Ubuntu
Арт.№: BTO213_PB14250_EMEA_UBU_460-BDXV

1 от 9
ППЦ:
€
€
1505.30
€
/
2944.11
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Dell Pro 14 Plus |
| Софтуер | Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support) |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 238V vPro 2.10 GHz, 8 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет | 32GB 8533MT/s onboard (not upgradeable) |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB TLC |
| Дисплей | 14.0" (35.56 cm), 300 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Звук | Two speakers / Cirrus CS42L43 |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | One M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare / 1x USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Разширителен порт | 2x Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode / USB Type-C / USB4 / Power Delivery |
| Аудио портове | One Global headset jack |
| Web камера | FHD HDR RGB Camera / TNR / Camera Shutter / Microphone |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / Без кирилизация |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Батерия | 3-cell, 55 Wh / ExpressCharge Capable / ExpressCharge Boost Capable / 65W AC adapter USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В) | 31.4 x 22.4 x 2.1 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 1.53 kg |
Гаранция: 36 месеца