Лаптоп Dell Pro Max 16 Premium MA16250 - 16", FHD+ (1920x1200) VRR 120Hz, 500nits AG, Intel Ultra 7 265H vPro, 32GB, 1TB, NVIDIA RTX PRO 2000 8GB GDDR7, Win11

Информация
Освободете креативността си с тънкия и лек 16-инчов лаптоп Dell Pro Max 16 Premium MA16250, който изпълнява всяка задача с лекота благодарение на изключителния живот на батерията, процесорите Intel Core Ultra, графиката NVIDIA и усъвършенствания изкуствен интелект, вграден директно в устройството. Оптимизирайте задачите и пестете време с процесорите Intel Core Ultra. Модерните AI технологии и специализираните компоненти гарантират изключителна производителност, дълъг живот на батерията и мощни инструменти за интелигентна работа, които ви позволяват да създавате повече с по-малко усилия.Преобразувайте всяко място в конферентна зала с този 16-инчов високопроизводителен компютър. Този модел разполага с клавиатура Zero-Lattice, която е устойчива на разливания на течности, mini-LED подсветка, която пести енергия и осигурява отлична видимост при всякакви условия, както и тактилен тъчпад за прецизно и интуитивно управление. Работете навсякъде без усилие с тънкия и лек Dell Pro Max 16 Premium. Моделът е проектиран с лесни за подмяна I/O платки, които улесняват поддръжката и допринасят за намаляване на електронните отпадъци. Ние предлагаме най-сигурните и лесни за управление бизнес компютри в света, заедно със съвременни услуги и решения за целия жизнен цикъл на устройствата, които улесняват управлението на ИТ системите.
| Серия | Dell Pro Max 16 Premium |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265H 2.20 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated |
| Памет | 32GB 8400MHz onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 1000GB Gen4, SED Ready |
| Дисплей | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX PRO 2000 |
| Видео карта, памет | 8GB GDDR7 |
| Звук | Two tweeter speakers and two woofer speakers / Cirrus Logic CS42L43 controller |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | Two M.2 Key-M (2230 or 2280) slots for SSD |
| USB порт | 2x USB Type-C Thunderbolt 5 with Power Delivery and DisplayPort 2.1 / 1x USB Type-C Thunderbolt 4 with Power Delivery and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | One global headset port |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера | 8MP HDR + IR UPD Camera / ExpressSign-In + Intelligent Privacy Ready / TNR / Microphone |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / Без кирилизация |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Батерия | 6 cell, 96Whr / ExpressCharge Capable / 165W AC adapter USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.4 x 24.0 x 2.2 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 2.19 kg |
Гаранция: 36 месеца