Лаптоп HP 255R G10 Turbo silver - 15.6" 1920x1080 AG 300nits, AMD Ryzen 5 7535U, 16GB, 512GB, Free Dos
Арт.№: B9YQ7ET

1 от 1
ППЦ:
€
€
762.62
€
/
1491.56
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | 255R |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535U 2.90 GHz, 16 MB cache |
| Памет | 16GB 4800MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB PCIe NVMe |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm), 300 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 660M |
| Звук | Dual stereo speakers / Dual array microphones |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB порт | 1x USB Type-C (USB Power Delivery / DisplayPort 1.4 / HP Sleep and Charge) / 2x USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 1x stereo headphone/microphone combo jack |
| Web камера | 1080p FHD camera with temporal noise reduction |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / Без кирилизация |
| Батерия | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer / HP Smart 45W External AC power adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 36.0 x 23.6 x 1.6 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло | 1.66 kg |
Гаранция: 36 месеца