Лаптоп HP EliteBook 8 G1i AI - 14" 1920x1200 AG 300nits, Intel Ultra 7 255U, 32GB, 1TB, Win 11 Pro
Арт.№: AD4A1ET

1 от 4
ППЦ:
€
€
2138.02
€
/
4181.60
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | EliteBook |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U 2.00 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 32GB 5600MT/s (1x32GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 1000GB PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 |
| Дисплей | 14.0" (35.56 cm), 300 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Звук | Audio by Poly Studio / Dual stereo speakers with discrete amplifiers / Integrated dual array microphones |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB порт | 1x USB Type-C (USB Power Delivery / DisplayPort 1.4 / HP Sleep and Charge) / 1x USB Type-A (powered) |
| HDMI порт | HDMI |
| Разширителен порт | 2x Thunderbolt 4 USB Type-C (USB Power Delivery / DisplayPort 2.1 / HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1x stereo headphone/microphone combo jack |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера | 5 MP IR AI camera |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / Без кирилизация |
| Батерия | HP Long Life 3-cell, 62 Wh Li-ion polymer / 65W USB Type-C adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 31.6 x 22.2 x 1.2 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 1.39 kg |
| Други | HP Sure Platform / Thermal sensor / HP Tamper Lock / Hall effect sensor / Color sensor with Ambient light sensing |
Гаранция: 36 месеца