Лаптоп HP EliteBook Ultra G1i AI - 14" 2880x1800 BV OLED 120Hz 400nits, Intel Ultra 7 258V, 32GB on board, 2TB, Win 11 Pro
Арт.№: B9ZN7ET

1 от 4
ППЦ:
€
€
3593.81
€
/
7028.88
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | EliteBook |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 32 GB 8533 MT/s (onboard) |
| Памет, слотове | No memory slots |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 2000GB (2x1TB) PCIe GEN4 NVMe |
| Дисплей | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 2880 x 1800 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Звук | Audio by Poly Studio / Quad stereo speakers / Dual microphones with AI noise reduction |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Bluetooth | BT 5.4 Wireless |
| USB порт | 1x USB Type-A 10Gbps (charging) |
| Разширителен порт | 3x Thunderbolt 4 USB Type-C 40Gbps (USB Power Delivery / DisplayPort 2.1) |
| Аудио портове | 1x stereo headphone/microphone combo jack |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint sensor |
| Web камера | 9 MP IR AI camera / Temporal noise reduction / Dual array digital microphones |
| Клавиатура | Full-sized, backlit / Без кирилизация |
| Сигурност | Security lock slot / HP Wolf Pro Security Edition |
| Батерия | HP Long Life 6-cell, 64 Wh Li-ion polymer / 65W USB Type-C adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 31.4 x 21.7 x 1.2 cm |
| Цвят | Atmosphere blue |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 1.19 kg |
Гаранция: 36 месеца