Лаптоп Lenovo V15 G5 - 15.6" FHD (1920x1080) IPS AG, Intel Core i5-13420H, 16GB, 512GB, Intel UHD Graphics, DOS
Арт.№: 83HF00GLBM

1 от 5
ППЦ:
€
€
654.07
€
/
1279.25
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Lenovo V |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Stereo speakers, 1.5W x2, High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Мрежа | Ethernet 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 2 USB-A 3.2 Gen 1, 1 USB-C 3.2 Gen 1 with USB Power Delivery and DisplayPort 1.2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via USB-C |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD 720p with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 2-cell Integrated 47Wh, 65W USB-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.61 kg |
Гаранция: 36 месеца