Лаптоп MSI Cyborg 15 A13UCK - 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, Intel Core i5-13420H, RTX 3050 4GB, 16GB, 512GB, NO OS

Информация
Следващата фаза на еволюцията е тук. Потопете се в света на игрите в киберпънк стил, разкрийте своята Sci?Fi визия и бъдете крачка пред опонентите с революционен хардуер. С футуристичния си механизиран външен дизайн Cyborg 15 A13U е създаден да бъде най?дръзкият и авангарден геймърски лаптоп. Полупрозрачните елементи по клавиатурата и корпуса ви позволяват да надникнете към вътрешните компоненти, а кибернетичните линии и акценти по цялата конструкция пресъздават визията за бъдещето. Осветените неонови WASD бутони осигуряват по?бързи и прецизни движения в игрите, докато Sci?Fi акцентите върху клавиша за интервал, стрелките и бутона за включване придават още по?силно киберпънк излъчване. Геометрични линии и форми са гравирани от долната страна на корпуса, символизирайки модификации на киборги от Sci?Fi произведения, а стилизирани текстове, скрити във вентилационните отвори, подчертават геймърския дух на MSI. С тегло от 1,98 кг и дебелина от 21,95 мм, Cyborg 15 е перфектен за гейминг сесии в движение. Алуминиевият капак придава гладко, висококачествено усещане при допир и едновременно поддържа конструкцията лека. Части от корпуса са изработени от полупрозрачен материал, включително четирите страни и долната част, създавайки ефект на прозрачност по цялата външна повърхност - удоволствие за феновете на механичната естетика, от портовете до последния винт. NVIDIA GeForce RTX 30 серията осигурява най?бързите лаптопи за геймъри и създатели - с архитектура Ampere (второ поколение RTX), по-реалистични визуални ефекти чрез проследяване на лъчи (ray-tracing) и водещи AI технологии като NVIDIA DLSS. Max?Q технологиите използват мощта на AI, за да предложат тънки, високопроизводителни лаптопи, по-бързи и по-ефективни от всякога. Улавяйте всяко движение с ясния и плавен 144Hz IPS дисплей. Новият Shared?Pipe дизайн на охлаждането позволява балансирано разпределение на топлината между CPU и GPU в реално време, а ексклузивната термопаста на MSI гарантира максимална производителност дори при екстремни гейминг натоварвания.
| Серия | Cyborg |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB M.2-2280 PCIe Gen4 |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, памет | 4GB GDDR6 |
| Звук | 2x 2W Audio Speaker / Hi-Res Audio Ready / Nahimic 3 Audio Enhancer |
| Мрежа | REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort) / 2x Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) | RJ-45 |
| Аудио портове | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Web камера | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура | Illuminated Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Батерия | 3-Cell 53.5 Whrs / 120W Adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.9 x 25.0 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло | 1.98 kg |
| Други | Battery Master / Crosshair / Game Highlights / MSI App Player / MSI Center / MSI Companion / Nahimic 3 / Nvidia App / Smart Auto |
Гаранция: 24 месеца