Лаптоп MSI Cyborg 15 B13WEKG - 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, Intel Core i7-13620H, RTX 5050 8GB, 16GB, 512GB, NO OS
Арт.№: 9S7-15Q342-1004

1 от 12
ППЦ:
€
€
1178.06
€
/
2304.09
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Cyborg |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB M.2-2280 PCIe Gen4 |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, памет | 8GB GDDR7 |
| Звук | 2x 2W Audio Speaker / Hi-Res Audio Ready / DTS Audio Processing |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort) / 2x Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) | RJ-45 |
| Аудио портове | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Web камера | HD type (30fps@720p) with Webcam Shutter |
| Клавиатура | Illuminated Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 / Kensington Lock |
| Батерия | 4-Cell 55.2 Whrs / 120W Adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.9 x 24.5 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло | 2.10 kg |
Гаранция: 24 месеца