Лаптоп MSI Katana 15 HX B14WEK - 15.6" QHD (2560x1440) 165Hz, IPS-Level, Intel Core i7-14650HX, RTX 5050 8GB, 16GB, 1TB, NO OS
Арт.№: 9S7-1587C1-214

1 от 5
ППЦ:
€
€
1403.57
€
/
2745.14
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Katana |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel HM770 |
| Памет | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 1000GB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей | 15.6" (39.62 cm), 300 nits |
| Матрица | IPS |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Тип дисплей | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, памет | 8GB GDDR7 |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort / Power Delivery 3.0) / 3x Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) | RJ-45 |
| Аудио портове | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Web камера | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура | Illuminated Keyboard / БДС кирилизация |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 |
| Батерия | 4-Cell 75 Whrs / 240W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.9 x 26.2 x 2.6 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло | 2.40 kg |
Гаранция: 24 месеца