Лаптоп MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG - 14" 16:10 2.8K (2880x1800) OLED 120Hz, Intel Core Ultra 9 288V, Intel Arc Graphics 140V, 32GB, 1TB, Windows 11
Арт.№: 9S7-14N321-023

1 от 5
ППЦ:
€
€
1885.68
€
/
3688.07
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Prestige |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 32GB 8533MHz onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2-2280 PCIe GEN4x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Звук | 2x 2W, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 2 Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 1 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR 5MP type(30fps@1944p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell, 90 Whrs |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 24.7 x 1.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.70 kg |
Гаранция: 24 месеца