Лаптоп MSI Prestige 16 AI+ Mercedes AMG B2VMG - 16" 3840x2400 OLED, Intel Core Ultra 9 288V, Intel Arc Graphics, 32GB, 1TB, Windows 11 Pro
Арт.№: 9S7-15A352-210

1 от 5
ППЦ:
€
€
1953.07
€
/
3819.87
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Prestige |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет | 32GB onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 1000GB M.2-2280 M-Key NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Матрица | OLED |
| Резолюция | 3840 x 2400 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Тип дисплей | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 2x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1x Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort / Power Delivery 3.0) |
| Аудио портове | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера | IR 5MP (30fps@1944p) |
| Клавиатура | Backlit Keyboard / Без кирилизация |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 / Firmware TPM 2.0 / Webcam Shutter / Kensington Lock / Microsoft Pluton Security Technology |
| Батерия | 4-Cell 99.9 Whr / 100W PD adapter |
| Размери (Ш, Д, В) | 35.8 x 25.4 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло | 1.50 kg |
| Други | Killer Control Center / DTS Audio Processing / MSI AI Engine / AI Noise Cancellation Pro / MSI Center S |
Гаранция: 24 месеца