Лаптоп MSI Stealth A16 Mercedes AMG AI+ A3XWGG-054BG-SGARI370X - 16" QHD+ (2560x1600) 240Hz OLED IPS-Level, AMD Ryzen AI 9 HX 370, RTX 5070 8GB, 32GB, 1TB
Арт.№: 9S7-15FM33-054

1 от 5
ППЦ:
€
€
2805.84
€
/
5487.75
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Stealth |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | up to 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Speaker 2x 2W, Woofer 4x 2W, Array Microphone, Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| Мрежа | 2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB4 / DisplayPort / Power Delivery 3.0 / Thunderbolt 4 compatible), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Secured-core PCs, Kensington Lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия | 4-Cell, 99.9 Whrs, 6578 Mah, 240W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 26.0 x 2.0 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Други | Software: Nvidia App, True Color, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, MSI Companion, MSI Center, Steelseries GG, Discrete |
Гаранция: 24 месеца