Лаптоп MSI Thin A15 B7VE - 15.6" FHD (1920x1080) 144Hz, IPS-Level, AMD Ryzen 7 7735HS, RTX 4050 6GB, 16GB, 512GB, NO OS
Арт.№: 9S7-16RK11-483

1 от 5
ППЦ:
€
€
1070.50
€
/
2093.72
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Серия | Thin |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 16GB 4800MHz (2ь8GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250nits |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Звук | 2x 2W Speaker, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | AMD RZ616 Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 3 Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Mic-in, 1 Headphone-out |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock |
| Батерия, cell | 3-Cell 52.4 Whrs, 120W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.4 x 2.2 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.86 kg |
Гаранция: 24 месеца