Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H - 16.0", WQXGA, AMD Ryzen 9 9955HX3D, RTX 5080 16GB, 64 GB, 2 TB SSD - 83RU003QBM
Арт.№: 0199274189532 / 83RU003QBM

1 от 10
ППЦ:
€
€
4749.01
€
/
9288.26
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Lenovo (Серия Legion 9i / Pro 9 Gen 11) |
| Процесор | AMD Ryzen 9 9955HX3D (16 ядра, 128MB L3 Cache) |
| Видеокарта | NVIDIA RTX 5080 (16GB GDDR7) – 175W TGP |
| Дисплей | 16" OLED 240Hz WQXGA (2560x1600), 100% DCI-P3 |
| Памет | 64 GB DDR5 (Максимум за модела) |
| SSD | 2 TB NVMe (Наличен PCIe 5.0 слот за надграждане) |
| Батерия | 99.9 Wh (Максимално допустимата за полет със самолет) |
| Захранване | 400 W (Чудовищна мощност) |
Гаранция: 36 месеца