Лаптоп Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AGP11 - 16.0", Full HD+, тъчскрийн, AMD Ryzen AI 7 445, AMD Radeon 840M, 24 GB, 1 TB SSD - 83TF000XBM
Арт.№: 83TF000XBM

1 от 12
ППЦ:
€
1300.61
€
1235.58
€
/
2416.58
лв.
Валидност на промоцията от
11.05.2026
до
17.05.2026
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Продуктова гама | Yoga |
| Процесор | Шестядрен AMD Ryzen AI 7 445 (2.0 - 4.6 GHz, 8 MB cache) |
| NPU Peak TOPS | 50 |
| Видео карта | AMD Radeon 840M |
| Памет | 24 GB LPDDR5X 8000 |
| Слотове за памет | Без слотове за памет |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| SSD диск | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Дисплей | 16" (40.64 см) Full HD+ (1920 x 1200) OLED лъскав сензорен |
| Яркост на дисплея | 300 nits |
| Цветова гама | 100% DCI-P3 |
| Камера | 5 MP уеб-камера IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Аудио | Dolby Atmos сертифициран звук Четири вградени стерео колонки Smart Amp технология Активно шумоподтискане Четири вградени микрофона |
| Оптично устройство | Без вградено оптично устройство Външно оптично устройство LG (+ 30.00 € / 58.67лв) |
| Безжична свързаност | Bluetooth 5.4 Wi-Fi 7 802.11be |
| LAN | Без вграден LAN порт |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 Gen 1 захранващ порт 1 x HDMI 2.1 1 x M.2 2242 NVMe PCIe 4.0 x4 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C с DisplayPort функция (захранващ) 3.5 мм комбо жак за микрофон и слушалки |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Клавиатура | Надписана клавиатура на английски и български език (БДС стандарт) Цифрова клавиатура Островен тип клавиатура Подсветка на клавиатурата Copilot бутон |
| Сензори | Акселерометър |
| Корпус | Алуминиев корпус Компоненти, в които са използвани рециклирани материали |
| Сигурност | Предпазване от неразрешен достъп до информацията Ви чрез Microsoft Pluton TPM 2.0 модул |
| Сертификати | Зелен сертификат EPEAT Gold Зелен сертификат ErP Lot 26 Зелен сертификат ErP Lot 6 Зелен сертификат RoHS compliant Сертификат MIL-STD-810H FSC сертификат Carbon Neutral сертификат Зелен сертификат ENERGY STAR 9.0 TÜV Low Blue Light сертификат |
| Екстри | Multi-Touch Touchpad с поддръжка на жестове Предпазно стъкло на дисплея USB 3.2 Gen 2 Type C - поддържа захранване до 65W Технология за бързо зареждане на батерията |
| Батерия | литиево-йонна батерия, 70 Wh |
| Мощност на захранващия адаптер | 65 W |
| Захранващ адаптер в комплекта | Да |
| Аксесоари | Стилус Lenovo Yoga Pen G2 с калъф |
| Тегло | 1.77 кг |
| Размери | 36.0 x 25.7 x 1.59 см |
| Цвят | Светлобежов |
Гаранция: 36 месеца