Таблет LENOVO TAB - 8.7" HD IPS 1340x800, MediaTek Helio G85, 4GB, Arm Mali-G52, 128GB (TB305XU / ZAF10172GR)
Арт.№: ZAF10172GR

1 от 7
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | ZAF10172GR |
| CPU Model | MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Memory Size | 4GB |
| Memory Type | Soldered LPDDR4x |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G52 MC2 GPU |
| Storage | 128GB eMMC 5.1 |
| Screen Size | 8.7" |
| Screen Type | HD IPS 480nits Anti-fingerprint, 60% NTSC, 60Hz, Touch |
| Screen Resolution | 1340 x 800 |
| Interface | Nano-SIM & microSD Card Slot / 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging, digital audio / 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) / 1x Card slot |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera Front | 2.0MP |
| Camera Rear | 8.0MP |
| OS | Android™ 14 or Later |
| Battery | 5100mAh (Typical) |
| Color | Luna Grey |
| Audio | 2 side speakers, optimized with Dolby Atmos® / Mono Microphone |
| Dimensions | 211 x 124.8 x 8.5 mm |
| Weight | Around 320 g |
Гаранция: 24 месеца