Таблет LENOVO TAB - 12.1" 25K IPS 2560x1600, MediaTek Dimensity 6400, 8GB, Arm Mali-G57, 256GB (TB361FU / ZAG70071GR)
Арт.№: ZAG70071GR

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | ZAG70071GR |
| CPU Model | MediaTek Dimensity 6400 (8C, 2x A76 @2.5GHz + 6x A55@2.0GHz) |
| Memory Size | 8GB |
| Memory Type | Soldered LPDDR4X |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| Screen Size | 12.1" |
| Screen Type | 2.5K IPS 600nits (typical) / 800nits (HBM), 96% DCI-P3, 90Hz, Touch, 10-point Multi-touch |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Interface | 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging / 1x Card slot / 1x Pogo pin connector (3-point) |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Camera Front | 8.0MP |
| Camera Rear | 13.0MP |
| Audio | 4 speakers, optimized with Dolby Atmos® / Dual Microphone |
| Expansion Slots | microSD Card Slot |
| OS | Android™ 15 or Later |
| Sensors | Accelerometer sensor / Ambient light sensor (ALS) / Hall sensor |
| Security | No Fingerprint Reader |
| Battery | 10200mAh (Typical) |
| Material | Metal |
| Color | Luna Grey |
| Pen | Pen Bundled |
| Power Adapter | No Power Adapter |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Dimensions | 278.8 x 181.05 x 6.29 mm |
| Weight | Around 530 g |
Гаранция: 24 месеца