Таблет LENOVO TAB - 11.1" 3.2K LTPS 3200x2000, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 12GB, Qualcomm Adreno 750, 256GB (TB710FU / ZAG60036GR)
Арт.№: ZAG60036GR

1 от 7
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Lenovo |
| Модел | ZAG60036GR |
| Процесор | Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 (QCM8650Q) Mobile Platform (6C, 1x Cortex-X4 @3.3GHz + 4x Cortex-A720 @2.95GHz + 1x Cortex-A520 @2.1GHz) |
| Оперативна памет | 12 GB |
| Тип памет | Soldered LPDDR5X |
| Графика | Integrated Qualcomm® Adreno™ 750 GPU |
| Съхранение | 256GB UFS 4.0 |
| Размер на екрана | 11.1" |
| Тип екран | 3.2K LTPS, IPS 600nits (typical) / 800nits (peak), 98% DCI-P3, 144Hz, Touch, In-cell, 10-point Multi-touch |
| Резолюция | 3200 x 2000 |
| Интерфейс | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with charging, DP-Out and audio / 1x Pogo pin connector (3-point) |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Предна камера | 13.0MP |
| Задна камера | 13.0MP + 2.0MP, with Flashlight |
| Аудио | 4 speaker system (2x tweeters, 2x woofers), optimized with Dolby Atmos® / Dual Microphone |
| Операционна система | Android™ 15 or Later |
| Сензори | Accelerometer + Gyroscope sensor / Hall sensor / RGB sensor |
| Сигурност | No Fingerprint Reader |
| Батерия | 8860mAh (Typical) |
| Материал | Metal |
| Цвят | Luna Grey |
| Адаптер | No Power Adapter |
| Размери | 255.52 x 165.84 x 6.2 mm |
| Тегло | Around 458 g |
Гаранция: 24 месеца