Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 G6 - 14.0", Full HD+, Intel Core Ultra 7 258V, Intel Arc 140V, 32 GB, 1 TB SSD - 21QHS3PJ00
Арт.№: 21QHS3PJ00

1 от 10
ППЦ:
€
1993.84
€
1894.15
€
/
3704.64
лв.
Валидност на промоцията от
11.05.2026
до
17.05.2026
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Продуктова гама | ThinkPad |
| Процесор | Осемядрен Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 GHz, 12 MB cache) |
| NPU Peak TOPS | 47 |
| Видео карта | Intel Arc 140V |
| Памет | 32 GB LPDDR5X 8533 |
| Слотове за памет | Без слотове за памет |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| SSD диск | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Дисплей | 14" (35.56 см) Full HD+ (1920 x 1200) IPS матов с LED подсветка |
| Яркост на дисплея | 400 nits |
| Цветова гама | 45% NTSC |
| Камера | 5 MP уеб-камера IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Аудио | Dolby Audio сертификат Два вградени микрофона Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство | Без вградено оптично устройство Външно оптично устройство LG (+ 30.00 € / 58.67лв) |
| Безжична свързаност | Bluetooth 5.4 Wi-Fi 7 802.11be |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 1 захранващ порт 1 x HDMI 2.1 2 x USB 4 Type C / Thunderbolt 4 с PD out 1 x M.2 2280 NVMe PCIe 5.0 3.5 мм комбо жак за микрофон и слушалки 1 x RJ-45 (вход за LAN кабел) |
| Клавиатура | Надписана клавиатура на английски и български език (БДС стандарт) Островен тип клавиатура Подсветка на клавиатурата Устойчива на разливане клавиатура Copilot бутон |
| Корпус | Компоненти, в които са използвани рециклирани материали |
| Сигурност | Четец на пръстови отпечатъци (Finger Print Reader) Предпазване от неразрешен достъп до информацията Ви чрез TPM 2.0 модул Kensington Nano Lock |
| Сертификати | Зелен сертификат EPEAT Gold Зелен сертификат ErP Lot 26 Зелен сертификат ErP Lot 6 Зелен сертификат RoHS compliant Сертификат MIL-STD-810H Eyesafe 2.0 сертификат Зелен сертификат TCO 10.0 Зелен сертификат ENERGY STAR 9.0 |
| Екстри | Multi-Touch Touchpad с поддръжка на жестове Intel AI Boost NPU Опаковка от 100% рециклирани материали Lenovo AI Now технология |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 52.5 Wh |
| Мощност на захранващия адаптер | 65 W |
| Захранващ адаптер в комплекта | Да |
| USB PD протокол | Да |
| Тегло | 1.46 кг |
| Размери | 31.6 x 22.4 x 1.1 - 1.6 см |
| Цвят | Черен |
Гаранция: 36 месеца