Лаптоп Lenovo V15 G5 IRL - 15.6", Full HD, Intel Core i7-13620H, Intel UHD Graphics, 16 GB, 512 GB SSD - 83HF00GWBM
Арт.№: 0199274070953 / 83HF00GWBM

1 от 9
ППЦ:
€
€
778.03
€
/
1521.69
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | Lenovo (Серия V15 Gen 4 / IdeaPad Slim 3) |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (10 ядра, до 4.90 GHz) |
| Памет | 16 GB DDR5 5200 (Поддържа до 32GB) |
| SSD | 512 GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей | 15.6" Full HD IPS (Матов, 300 nits) |
| Видеокарта | Intel UHD Graphics (Вградена) |
| Тегло | 1.61 кг (Изключително лек за 15-инчов модел) |
| Сертификат | MIL-STD-810H (Военен стандарт за издръжливост) |
Гаранция: 36 месеца