Лаптоп Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 - 14.0", 2.8K, тъчскрийн, AMD Ryzen AI 7 350, AMD Radeon 860M, 24 GB, 1 TB SSD - 83JR0011BM
Арт.№: 83JR0011BM

1 от 6
ППЦ:
€
€
1281.58
€
/
2506.55
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Продуктова гама | Yoga |
| Процесор | Осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 - 5.0 GHz, 16 MB cache) |
| NPU Peak TOPS | 50 |
| Видео карта | AMD Radeon 860M |
| Памет | 24 GB LPDDR5X 7500 |
| Слотове за памет | Без слотове за памет |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| SSD диск | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Дисплей | 14" (35.56 см) 2.8K (2880 x 1800) OLED лъскав сензорен |
| Максимална честота на опресняване | 120 Hz |
| Яркост на дисплея | 1000 nits |
| Цветова гама | 100% DCI-P3 |
| Камера | 5 MP уеб-камера / IR уеб-камера за лицево разпознаване / Плъзгащ се протектор |
| Аудио | Dolby Atmos / Четири вградени стерео колонки / Smart Amp технология / Четири вградени микрофона |
| Оптично устройство | Без вградено оптично устройство |
| Безжична свързаност | Bluetooth 5.4 / Wi-Fi 7 802.11be |
| LAN | Без вграден LAN порт |
| Интерфейси и портове | 1x USB 3.2 Gen 1 захранващ порт / 1x HDMI 2.1 / 1x M.2 2242 NVMe PCIe 4.0 x4 / 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C с DisplayPort (захранващ) / 3.5 мм комбо жак |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Клавиатура | Надписана на английски и български (БДС) / Островен тип / Подсветка / Copilot бутон |
| Сензори | Акселерометър |
| Корпус | Рециклиран алуминий / Рециклирани компоненти / Силиконова еко кожа на капака |
| Сигурност | TPM 2.0 модул |
| Сертификати | ENERGY STAR 8.0 / EPEAT Gold / ErP Lot 26 / ErP Lot 6 / RoHS compliant / MIL-STD-810H / FSC / Carbon Neutral |
| Екстри | Multi-Touch Touchpad / Технология за редуциране на синята светлина / Предпазно стъкло / Опаковка от 100% рециклирани материали / AMD Ryzen AI NPU / Технология за бързо зареждане |
| Батерия | Литиево-йонна, 70 Wh |
| Мощност на адаптера | 65 W |
| Захранващ адаптер | Да |
| Аксесоари | Стилус Lenovo Yoga Pen |
| Размери | 31.7 x 22.8 x 1.5 см |
| Тегло | 1.38 кг |
| Цвят | Син |
Гаранция: 24 месеца