Лаптоп Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IPH11 Aura Edition - 14.0", 2.8K, тъчскрийн, Intel Core Ultra 7 355, Intel Graphics 4 Xe3, 32 GB, 1 TB SSD - 83TC002ABM
Арт.№: 83TC002ABM

1 от 16
ППЦ:
€
1614.39
€
1533.67
€
/
2999.60
лв.
Валидност на промоцията от
11.05.2026
до
17.05.2026
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Продуктова гама | Yoga |
| Процесор | Осемядрен Intel Core Ultra 7 355 (1.7 - 4.7 GHz, 12 MB cache) |
| NPU Peak TOPS | 49 |
| Видео карта | Intel Graphics 4 Xe3 |
| Памет | 32 GB LPDDR5X 7467 |
| Слотове за памет | Без слотове за памет |
| Твърд диск | Без твърд диск |
| SSD диск | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Дисплей | 14" (35.56 см) 2.8K (2880 x 1800) OLED PureSight Pro лъскав сензорен |
| Максимална честота на опресняване | 120 Hz |
| Яркост на дисплея | 1100 nits |
| Цветова гама | 100% DCI-P3 100% sRGB 99% Adobe RGB |
| Камера | 5 MP уеб-камера IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Аудио | Dolby Atmos сертифициран звук Четири вградени стерео колонки Smart Amp технология Четири вградени микрофона 3D Noise-Canceling микрофони |
| Оптично устройство | Без вградено оптично устройство Външно оптично устройство LG (+ 30.00 € / 58.67лв) |
| Безжична свързаност | Bluetooth 5.4 Wi-Fi 7 802.11be |
| LAN | Без вграден LAN порт |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 Gen 1 захранващ порт 1 x HDMI 2.1 1 x M.2 2242 NVMe PCIe 4.0 x4 2 x Thunderbolt 4 с DisplayPort 2.1 и PD out 3.5 мм комбо жак за микрофон и слушалки |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Клавиатура | Надписана клавиатура на английски и български език (БДС стандарт) Островен тип клавиатура Подсветка на клавиатурата Copilot бутон |
| Сензори | Сензор, засичащ свободно падане Акселерометър |
| Корпус | Алуминиев корпус Компоненти, в които са използвани рециклирани материали |
| Сигурност | Предпазване от неразрешен достъп до информацията Ви чрез Firmware TPM 2.0 модул |
| Сертификати | Дисплей валидиран за X-Rite™ Зелен сертификат EPEAT Gold Зелен сертификат ErP Lot 26 Зелен сертификат ErP Lot 6 Зелен сертификат RoHS compliant Сертификат MIL-STD-810H Eyesafe 2.0 сертификат FSC сертификат Carbon Neutral сертификат HDR True Black 1000 Зелен сертификат ENERGY STAR 9.0 TÜV Low Blue Light сертификат TÜV Rheinland Flicker Free сертификат Intel Evo Platform |
| Екстри | Multi-Touch Touchpad с поддръжка на жестове Предпазно стъкло на дисплея Intel AI Boost NPU Thunderbolt 4 - поддържа захранване до 65W Технология за бързо зареждане на батерията |
| Батерия | литиево-йонна батерия, 70 Wh |
| Мощност на захранващия адаптер | 65 W |
| Захранващ адаптер в комплекта | Да |
| USB PD протокол | Да |
| Аксесоари | Стилус Lenovo Yoga Pen G2 с калъф |
| Тегло | 1.38 кг |
| Размери | 31.7 x 22.8 x 1.55 см |
| Цвят | Сив |
Гаранция: 36 месеца