LORGAR CHA41, Ergonomic Gaming Chair Advanced, premium anti-stain fabric, Black/purple
Арт.№: LRG-CHA41-BK-PR

1 от 2
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Model Name | Lorgar CHA41 (LRG-CHA41-BK-PR) |
| Color | Black / Purple |
| Material (Frame) | Full Metal Frame |
| Material (Base) | 70 cm 5-Star Aluminum Base |
| Casing / Upholstery | Durable Anti-Stain Fabric |
| Filler | Cold-Molded Memory Foam |
| Max Load Capacity | 150 kg |
| Gas Lift | Class 4 |
| Backrest Angle | 95° – 155° (Adjustable) |
| Armrests | 3D Adjustable |
| Casters | 60 mm Quiet PU Casters |
| Dimensions (W x H x D) | 490 mm x 540 mm x 510 mm |
| Product Weight | 23 kg |
| Recommended Height | 150 cm – 190 cm |
| Included Accessories | Magnetic Headrest Pillow / Lumbar Support Pillow |
Гаранция: 24 месеца