Клавиатура MCHOSE MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient, с кабел и безжична WiFi+BT
Арт.№: MC-K99V3-4
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](/thumbs/1/130520261546590_mchose_mc_k99v3_4_01_alihtk.jpg)
1 от 13
ППЦ:
€
€
100.05
€
/
195.68
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-K99V3-4 |
| РАЗМЕР | 98% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Kailh |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Icy Creamsicle Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.3±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Engraved Cherry |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 99 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Черен Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Polling Rate: Dual 8K (Wired / 2.4GHz) Latency: 0.125ms Ultra-Low Latency Advanced Functions: SOCD / MT / TGL / CB Wireless Tech: MCHOSE® TOPSPEED Wireless Battery: 10,000mAh Driver: MCHOSE M HUB (Web & Desktop) 360° ARGB Ambient Lighting Multifunction Control Knob Structure: Gasket Mount / Hot-Swappable / N-Key Rollover |
Гаранция: 24 месеца