Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless 2.4 GHz |
| Интерфейс | Wireless with USB receiver |
| Резолюция | 50 - 30000 dpi |
| Сензор | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6 |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В) | 125 x 65 x 42 mm |
| Цвят | White |
| Тегло | 64 g |
| Други | Compatible with Bluetooth 4.0 and above or USB port for 2.4GHz connection |
Гаранция: 24 месеца
