Информация
Геймърската мишка Trust GXT 922 YBAR е перфектното оръжие за всеки запален геймър, който иска да разгроми опонентите си на виртуалното бойно поле. Тя ви гарантира ултра бърза скорост и подобрена точност. Мишката има регулируема разделителна способност до 7200 DPI, 6 чувствителни бутона и гладки плъзгащи се плоски крачета с ниско триене. Пълното RGB LED осветление с регулируеми цветове и ефекти добавя допълнителен стил към вашия гейминг кът, а усъвършенстваният софтуер на мишката ви позволява да програмирате бутони, светлинни ефекти, профили и макроси. По този начин може да бъдете сигурни, че ще играете любимите си игри по своя уникален начин навсякъде и по всяко време. Мишката има специална текстура от двете си страни, която ви осигурява отличен захват, докато 2,1-метровият плетен кабел ви дава свободата да се движите безпроблемно.
| Предназначение | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Кабелно, 2.1 m |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция | 200 - 7200 dpi |
| Тип сензор | Optical |
| Брой бутони | 6 (Backward, DPI, Forward, Left, Middle, Right) |
| Програмируеми бутони | Да. Възможност за програмиране на всички 6 бутона, профили, макроси и RGB ефекти чрез софтуер. |
| Подсветка | Пълноцветна RGB LED подсветка с регулируеми цветове и ефекти |
| Размери (Ш x Д x В) | 69 x 124 x 41 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло | 95 g |
| Форма | За дясна ръка |
| Поддържани стилове на захват | Claw Grip, Fingertip Grip, Palm Grip |
| Вградена памет | Да |
| Странични панели | Текстурирани за по-добър захват |
| Плъзгачи | Гладки, с ниско триене |
| Ускорение | 20 G |
| Скорост на проследяване | 60 ips |
| Съвместимост | PC / Laptop |
Гаранция: 24 месеца
