Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
Trust Zaya е страхотна безжична мишка, която има специален дизайн, който я прави подходяща за употреба, както от левичари, така и от десничари. Тя работи посредством стабилна и устойчива 2,4 GHz безжична връзка, което ви помага да запазите работното си пространство спретнато и да не се налага да търпите досадни кабели, които ви пречат и се заплитат. Trust Zaya разполага с 2 основни бутона, скролер бутон за превъртане и бутон за DPI. Те ви дават оптимален контрол и ви гарантират, че всяка ваша команда ще бъде изпълнена с прецизност и точност.
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless 2.4 GHz |
| Интерфейс | Wireless with USB micro-receiver (10m Wireless range), storable inside the mouse; USB-C port to recharge the battery (USB-A cable included) |
| Резолюция, dpi | 800, 1200, 1600 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 4 (Controls: left, right, mid, dpi) |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 68 x 105 x 38 mm |
| Цвят | Blue |
| Тегло, g | 73 g |
| Други | For PC, Laptop, Mac or Chromebook; Compact size suitable for left and right-handed use; Rubber finish for a modern look and comfortable feel; System requirements: Windows 10, 8 or 7; macOS 10.15 (Catalina) or higher; Chrome OS; USB port |
Гаранция: 24 месеца
