Монитор Acer Vero CB322QUEsmiiprx - 31.5'' QHD (2560x1440) ZeroFrame IPS 100Hz, 1ms (VRB), 2x2W
Арт.№: UM.JB2EE.E01

1 от 5
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100M:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5°-35° |
| Хоризонтално завъртане | +/-178° |
| Вертикално завъртане | +/-90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | yes |
| Стандарти | TCO, Win 11 compliant, EnergyStar |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 17 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 27 x 59.2-60.7 cm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | 1 Audio Out |
Гаранция: 36 месеца