Монитор AOC AG326UZD2 - 31.5" QD-OLED, 3840x2160@240Hz, 0.03ms GtG, 8Wx2
Арт.№: AG326UZD2

1 от 6
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | QD-OLED |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Честота на опресняване | 250Hz |
| Яркост | 1000 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Вградени говорители | 8W x2 |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display Port | DisplayPort |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2x USB Type-A / 1x USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | -16° ~ 16° |
| Вертикално завъртане | -91° ~ 91° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация | 32 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 71.7 x 31.6 x 48.5 (63.5) cm |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Цвят | Black |
Гаранция: 36 месеца