Монитор AOC Q32V4 - 31.5" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GTG, 2Wx2
Арт.№: U32G4U

1 от 13
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Време за реакция | 4ms |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| HDMI | HDMI |
| Display Port | DisplayPort |
| USB хъб | 4x USB-A / USB-B |
| Наклон | Tilt |
| Енергиен клас | F |
| Консумация | 29 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 71.6 x 26.9 x 46.2 cm |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Цвят | Black |
Гаранция: 36 месеца