Монитор AOC U27G4XM - 27" Fast IPS MiniLED, 3840x2160@160Hz, 1ms GtG
Арт.№: U27G4XM

1 от 20
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | MiniLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | Fast IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 1200cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 4 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Наклон | -3° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -28° ~ 28° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 24.0 x 51.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Гаранция: 36 месеца