Монитор ASUS ProArt PA329CRV - 32" IPS 4K (3840x2160), 60Hz, 5ms, IPS, HDR 400, 2Wx2
Арт.№: 90LM02C0-B01K70

1 от 8
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90LM02C0-B01K70 |
| Приложение | Gaming |
| Размер на дисплея | 32 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.182 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Брой цветове | 1073.7M (10bit) 99.3% DCI-P3 sRGB: 100% |
| Специални характеристики | HDR400 HDR10 GameVisual GamePlus HDCP Extreme Low Motion Blur GameFast Input technology Shadow Boost DisplayWidget Low Blue Light ASUS OLED Care Dolby Vision |
| Видео портове | HDMI DisplayPort |
| USB Портове | 2 x USB-C 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A USB-C Power Delivery : 96W |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | +90° ~ -90° |
| Накланяне/Tilt | +23° ~ -5° |
| Размери | 710.42 x 610.79 x 240 mm |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 26 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 9.900 kg |
Гаранция: 36 месеца