Монитор ASUS Professional ProArt PA279CRV - 27-inch IPS 4K UHD(3840x2160), 60Hz, IPS, Calman Verified, USB-C PD 96W, VESA DisplayHDR 400
Арт.№: 90LM08E0-B01K70

1 от 11
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Характеристика | Спецификация |
|---|---|
| Панел / Размер | 27-инчов IPS (4K UHD 3840 x 2160) |
| Цветово покритие | 99% Adobe RGB, 99% DCI-P3 (Calman Verified) |
| Яркост / HDR | 400 cd/m² (Peak) / VESA DisplayHDR 400 |
| Свързаност | USB-C (96W Power Delivery), 2x DP 1.4, 2x HDMI 2.0 |
| USB Хъб | 4x USB 3.2 порта (Type-A и Type-C) |
| Ергономия | Височина (130mm), Наклон, Завъртане, Pivot (90°) |
| Аудио | Вградени говорители (2W x 2) |
Гаранция: 36 месеца