Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | - |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 6W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (PD90W,DP Alt mode) |
| USB хъб | 3 USB Type-A downstream, USB Type-C downstream |
| SCART | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 115 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 28 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.5 x 22.0 x 36.8 (43.0) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Гаранция: 36 месеца
